Dostlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dostlar

En sıkı dostlar

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlVideolarGiriş yap

Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D

+6
avril_lavigne
Derya
Gökçe
Gurkan
dj safa
EmrE
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
YazarMesaj
gitarist_eko
Acemi
Acemi
gitarist_eko

Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Şub. 10, 2007 11:55 pm

we maalesef halaa acemiyim:( Shocked Crying or Very sad Embarassed pale Exclamation Exclamation Exclamation pale pale scratch scratch scratch
avril_lavigne
Kalfa
Kalfa
avril_lavigne

Kadın

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Şub. 10, 2007 11:58 pm

aaa ben noluyom burdaaa... konuş hadi sohbet başlat geldiysen Very Happy
gitarist_eko
Acemi
Acemi
gitarist_eko

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Şub. 11, 2007 12:09 am

hoşgeldin yiiııwwrrrıııım naaber naabıyon bklm ay okul açılıyo çok sıkıcı di mi???
Bu arada bisim program iirenç ötes olmuşCrying or Very sad :( Wink
avril_lavigne
Kalfa
Kalfa
avril_lavigne

Kadın

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Şub. 11, 2007 12:13 am

ewt ya.. yapan umarım çok uğraşmıştır bunları bulmak için Very Happy
gitarist_eko
Acemi
Acemi
gitarist_eko

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Şub. 11, 2007 3:09 pm

arkadaşlar ben ekinciftci@hotmail.com u iptal ediom manyağın biri dadandı bişi olursa dierine gelin(bu arada dieri harvest_sea@hotmail.com)
avril_lavigne
Kalfa
Kalfa
avril_lavigne

Kadın

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Şub. 11, 2007 6:49 pm

ii bakalım senin de peşini bırakmıyo şunlarr..
gitarist_eko
Acemi
Acemi
gitarist_eko

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Şub. 11, 2007 7:07 pm

eliif geldiim gitme yaa noolur:( Embarassed Crying or Very sad
avril_lavigne
Kalfa
Kalfa
avril_lavigne

Kadın

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Şub. 12, 2007 3:04 pm

allahım ya pc. kilitlendi dünn.. gıcık oldum bakamadm msjınaa ekinn
gitarist_eko
Acemi
Acemi
gitarist_eko

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Şub. 16, 2007 8:19 pm

elf demiş ki:ekincim birilerinin online olup olmadığını öğrenmen içn buraya yazman deil sitenin en altındaki kimler online yerine baqman gerekio.. bz istekler bölümünde bi yer açmıştık greksiz konuşmalar içn sanırım orayı okumadın. herkez okursa çok ii olcak Very Happy flower flower

[color=lime]gökçe de:Bravooo !!! cheers cheers cheers
[color:982e=#ffc0cb:982e]Katılıyorum cnm... demiş çok kalbimi kırdınıs kızlar bilimorm yani çok mu garip:( Embarassed pale confused
avril_lavigne
Kalfa
Kalfa
avril_lavigne

Kadın

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Şub. 16, 2007 10:45 pm

kalbin ndn kırıldı ki yani bilmiyomuşsun bizde söyledik öğrenmiş oldun.. bu kadar basit bence yanii..
gitarist_eko
Acemi
Acemi
gitarist_eko

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Şub. 20, 2007 6:21 pm

neden kimse yok yaa
bi de bna mesaj atın acık
cnm sıkıldıVery Happy:D
Very Happy Laughing Razz
Gökçe
Usta
Usta
Gökçe

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Şub. 23, 2007 7:35 pm

Olur sölerim...
LOST
Acemi
Acemi
LOST

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Şub. 23, 2007 11:32 pm

EmrE demiş ki:
bazı arkadaşlar bir gülümsemenin arkasına saklanan şeytanlardır ben bunu gördüm bu yüzden arkadaşlarımızı iyi seçmeliyiz.
bencede haklısın. birgün sırlarını verdiğin dostun,ertesi gün gelip sana arkadaşlığını yada dostluğunu bitirmek istediğini söylüyor... hatta benim başıma bu geldi. çok kötü bi duygu.Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 KopfschuettelSınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_questionSınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Confused

yorumlarınızı bekliyorum
avril_lavigne
Kalfa
Kalfa
avril_lavigne

Kadın

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Şub. 25, 2007 4:44 pm

emre çok ii sölemiş valla katılıyorum.. süpersin. bana göre de çok kötü bi duygu. derya acaroğlu sana da katılıyom ayrıca başına gelen olaya kimin sebep olduğunu da çok ii bliorum.. geçmş olsun valla.. dnyada böle kişilere rastlamak çok kolay. önemli olan daha iyilerini bulabilmektir..
EmrE
SAGOPA KAJMER
SAGOPA KAJMER
EmrE

Erkek
Nerden? : İZMİR-BORNOVA Dr. Cavit Özeyeğin
Sevdiği Müzik Türü : RAP
Hobiler : BASKETBOL,FUTBOLL,masa tenisi,bilgisayar tekniği,programları,grafiti

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 7:01 pm

ben sınıfdan bazılarını tanıyom öle Very Happy
http://heaven.phpbb9.com
LOST
Acemi
Acemi
LOST

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Mart 02, 2007 8:34 pm

dj safa demiş ki:
merhabaaaaaa

dj safa kimdi yaa ??? ben daha yeniyim burdaa Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_redface
bide şeyy resim nasıl koyuluyo yaaa Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_redface
LOST
Acemi
Acemi
LOST

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Mart 02, 2007 8:36 pm

LOST demiş ki:
dj safa demiş ki:
merhabaaaaaa

dj safa kimdi yaa ??? ben daha yeniyim burdaa Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_redface
bide şeyy resim nasıl koyuluyo yaaa Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_redface
bu arada ben derya (acaroğlu)Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_lolSınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_biggrin
Gökçe
Usta
Usta
Gökçe

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 7:31 pm

Slm derya sefa emrenin kuzeni heralde öle olması lazım...
Very Happy
avril_lavigne
Kalfa
Kalfa
avril_lavigne

Kadın

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 8:44 pm

ben yakından arkadaşı olarak biliyorum.. hatta bşka yerlerden arkadaşı olarak biliyorum yanlış anlamayın ama söyleyemem Wink
melisa
Kalfa
Kalfa
melisa

MesajKonu: Geri: Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D   Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi  :D - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 3:18 pm

Razz Razz

Sınıf arkadaşları hakkında konuşalım dimi :D
7 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7